Kolejny raz w Wiśle-Czarnem - zgłoszenia w grudniu

28 stycznia – 4 lutego 2018 r., Wisła

Zapraszamy osoby od 12 roku życia

W tym roku 6 cykli warsztatowych do wyboru: uratowani, uchwyceni, nakarmieni, zmechanizowani, zadrukowani, zminiaturyzowani. - Który wybierasz?

Uratowani

Jeśli chcesz wiedzieć jak uratować komuś życie, nauczyć się opatrywać rany, rozpoznawać stany zagrożenia życia, czy po prostu skutecznie pomóc osobie przeziębionej, to zapraszamy! Ratownicy ze stowarzyszenia „Joannici Dzieło Pomocy” czekają na Ciebie

Uchwyceni

Zdjęcie to chwila, którą udało się zatrzymać, utrwalić. Ale zdjęcie to także coś więcej... Fotografia to zabawa, przygoda, pasja i sposób na życie. Chcesz sprawdzić co potrafisz zdziałać z aparatem? Zapraszamy na spotkanie z Tomkiem z fotoryka.pl. Dowiesz się, że nie zawsze warto korzystać z ustawień automatycznych w aparacie; poznasz zasady komponowania ciekawych kadrów; zobaczysz kilka trików pozwalających tworzyć zaskakujące zdjęcia. Przynieś ze sobą aparat z ustawieniami manualnymi.

Nakarmieni

Pyszne pasty do kanapek, kolorowe koktajle, smaczne ciasteczka, własnoręcznie przygotowane kiełbaski... zapowiada się pysznie! I zdrowo! Zapraszamy na wspólne gotowanie z Martą, Władkiem, Moniką i Tomkiem.

Zmechanizowani

Marzysz o własnym Optimus Prime czy R2D2? Niestety czas i fundusze są przeciwko nam, ale nie szkodzi, bo my stawiamy na kreatywność! Stworzymy funkcjonalne ramię robota, które będzie robiło dokładnie to, co będziemy chcieli. Poznasz podstawy elektroniki i programowania.

Zadrukowani

Druk 3D – proces wytwarzania trójwymiarowych, fizycznych obiektów na podstawie komputerowego modelu. Definicja nie brzmi ciekawie... Na szczęście, w praktyce jest to fajna zabawa, która pozwala stworzyć niepowtarzalne przedmioty. Nauczysz się jak przygotować projekt na drukarkę 3D. Podczas tych warsztatów zbudujemy także drukarkę, która drukuje... z gliny.

Zminiaturyzowani

Modelarstwo redukcyjne to świetna zabawa, zwłaszcza jeżeli masz do dyspozycji tor i profesjonalne samochody RC. Na warsztatach nauczymy się serwisować i prowadzić prawdziwe zawodnicze wyścigówki RC. Wybudujemy także samoloty i zorganizujemy zawody lotnicze.

zob. więcej: >>>

--
Katarzyna Wesner-Macura
animator
Centrum Misji i Ewangelizacji
Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego