Zawody wirtualne

VI Charytatywny Bieg z Różą

W 2020r. odbywa się VI edycja biegu charytatywnego organizowanego przez Parafie Ewangelicko-Augsburską w Tychach, Ogólnopolskie Duszpasterstwo Młodzieży i Ewangelickie Duszpasterstwo Wojskowe. Dotychczas odbywał się on stacjonarnie w Tychach. W tym roku, z uwagi na warunki epidemiologiczne, przenosimy się do sieci.

Środki zbierane w postaci opłaty startowej oraz wpłat na konto organizatora z wykorzystaniem platformy zrzutka.pl przeznaczone na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Tychach, w którym leczone są osoby zarażone koronawirusem.

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA W BIEGU

O tym jak możesz wziąć udział w Biegu dowiesz się dowiesz się z informacji zamieszczonej poniżej. 

JAK WYKONAĆ ZADANIE UCZESTNIKA

Możliwość wsparcia akcji niezależnie od uczestnictwa w samym Biegu zapewnia platforma zrzutka.pl

 
BIEG Z RÓŻĄ - REGULAMIN od 17.05.-  21.06.2020

1. Organizatorzy: Parafia Ewangelicka Ap. Piotra i Pawła w Tychach, Ewangelickie Duszpasterstwo Wojskowe, Ogólnopolskie Duszpasterstwo Młodzieży Kościoła Ewangelicko Augsburskiego w RP. Mail kontaktowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Termin, miejsce, zasady: Wyzwanie ze względu na swoją formułę może być realizowane przez uczestników w dowolnym miejscu na świecie w ciągu od 17.05.- 21.06.2020

Wyzwanie polega na pokonaniu dowolnego dystansu lecz minimum 1 km. Należy udokumentować ukończenie wyzwania, wysyłając plik z urządzenia monitorującego aktywność i foto. Link do przesłania znajduje się w mailu potwierdzającym rejestrację - WYŚLIJ POTWIERDZENIE UKOŃCZENIA. Zawodnicy, którzy udokumentują zdobyty dystans wraz ze wskazaniem pulsometru zostaną umieszczeni na liście wyników po wysyłaniu pliku z urządzenia monitorującego aktywność i foto.

Link do przesłania znajduje się w mailu potwierdzającym rejestrację - WYŚLIJ POTWIERDZENIE UKOŃCZENIA.

Możliwości klasyfikacji: Zdjęcie z różą  na trasie biegu. Zdjęcie umieścimy na stronach internetowych organizatorów oraz na  ich profilach Facebookowych - za zgodą uczestników.

Osobom biorącym udział w konkurencji najdłuższy pokonany dystans , oraz najbardziej ciekawe miejsce pokonała dystansu, muszą dołączyć rejestrację biegu z aplikacji. 

3. Opłata startowa: w całości przekazywana jest na wsparcie Szpitala Megrez Szpitala wojewódzkiego w Tychach.

4. Warunki uczestnictwa: w biegu mogą również wziąć udział dzieci i młodzież (od lat 13) pod opieką osób dorosłych. Zgłoszenia oraz opłaty osób niepełnoletnich mogą być realizowane tylko przez ich opiekunów. Opiekunowie ponoszą pełną odpowiedzialność za uczestnictwo swoich podopiecznych i za ich bezpieczeństwo podczas challengu. Zawodnicy dokonujący zgłoszenia do udziału w Biegu z Różą poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego potwierdzają znajomość regulaminu i akceptują go oraz wyrażają zgodę na publikację ich wizerunku na materiałach promocyjnych i reklamowych organizatora w ramach promocji imprezy. Wyrażają również zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zawodów, w tym na wysyłanie pod wskazany adres e-mail informacji odnośnie imprezy i materiałów promocyjnych organizatora. Wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. Opłata może być scedowana na innego zawodnika.

5. Postanowienia końcowe: Decydując się na start uczestnik zaświadcza, że stan jego zdrowia umożliwia mu udział w wydarzeniu Bieg z Różą. Organizator nie zapewnia uczestnikowi NNW. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do Organizatora. Organizator może zmienić termin trwania rywalizacji lub godziny startu w przypadku wystąpienia siły wyższej. Przez siłę wyższą rozumie się zdarzenie bądź połączenie zdarzeń lub okoliczności, niezależnych od organizatora, które zasadniczo utrudniają lub uniemożliwiają przeprowadzenie zawodów, a których organizator nie mógł przewidzieć, ani im zapobiec lub przezwyciężyć poprzez działanie z dochowaniem należytej staranności.

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA W BIEGU

KLIKNIJ > > >

zaproszenie do udziału w biegu