29 kwietnia - 3 maja

Mamy nadzieję, że wspaniałe wspomnienia z ubiegłorocznego spotkania w stolicy Wielkopolski nadal Wam towarzyszą, ale przede wszystkim gorąco wierzymy, że macie ochotę na więcej!

Z radością ogłaszamy, iż rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnego Zjazdu Pełnoletniej Młodzieży Ewangelickiej

Tym razem chcielibyśmy Wam zaproponować nieco dłuższe spotkanie w zupełnie nowej scenerii: pragniemy Was zaprosić na majówkę 2017 do Pstrążnej (Kudowa-Zdrój), czyli pięknego miasteczka uzdrowiskowego w Górach Stołowych, na granicy polsko-czeskiej.

W programie nie zabraknie wędrówek po górskich szlakach, zwiedzania licznych miejscowych zabytków i atrakcji turystycznych (Kaplica Czaszek – jedna z trzech w Europie, rezerwat Błędne Skały, XIII-wieczne czeskie miasto Náchod i wiele, wiele innych), gier, wieczorów filmowych i dyskusyjnych oraz, przede wszystkim, mnóstwa niezapomnianych wrażeń

Zatem pytamy Was, Drodzy: Czy chcecie doskonale się bawić podczas majówki 2017?

  • Zachęcamy również gorąco, byście zapraszali na Zjazd wszystkich znajomych z Waszych Parafii i Duszpasterstw Akademickich. Niech wszyscy usłyszą, że:
  • Majówka 2017 to II Ewangelicki Zjazd Młodzieży 18+
  • W Kudowie-Zdroju (bardzo dobry dojazd, również pociągiem)

Koszt to tylko 150zł za całe 5 dni pobytu! (Nie zapomnijcie zapytać Waszych Diecezjalnych Duszpasterzy Młodzieży o dodatkowe dofinansowanie!).

WAŻNE: Zgłoszenia zawierające imię, drugie imię, nazwisko, dokładny adres zamieszkania, potwierdzenie opłacenia składki kościelnej za rok ubiegły, PESEL, oświadczenie o zdolności kredytowej, poświadczenie opłacenia abonamentu RTV, numer buta, odcisk palca… oczywiście żartujemy ;)

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko oraz Parafię prosimy przesyłać drogą mailową na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 26 marca 2017r.

Nie może Was tam zabraknąć- wszyscy razem:

Przekraczaj(MY) GraNICE!

zob. FB: >>>